facebook
youtube
google+
Atlas Fachowca

Atlas

  • polska

ATLAS Złotą Budowlaną Marką Roku!

30.06.2016
Pdf Aby wydrukować należy mieć zainstalowane oprogramowanie do plików pdf.


23 czerwca odbyła się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. Wśród laureatów plebiscytu, wyłonionych na podstawie badań ankietowych wykonawców, nie zabrakło firmy ATLAS. Firma zdobyła najważniejszy tytuł - Złotej Budowlanej Marki Roku!

Już po raz dwunasty ASM – Centrum Badań i Analiz rynku – ogłosiło wyniki badania ankietowego wykonawców, dzięki któremu mogliśmy poznać marki cechujące się najlepszą jakością i relacją ceny do jakości. Wśród kilkunastu nagrodzonych firm to właśnie ATLAS został uhonorowany najważniejszym wyróżnieniem - Złotą Budowlaną Marką Roku w kategorii Open, a także Złotą Budowlaną Marką Roku jako Marka Przyjazna Fachowcom.

Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy nagrodzeni Złotą Budowlaną Marką Roku. Cieszy nas również fakt, że fachowcy doceniają starania ATLASA i cenią w codziennej pracy najwyższą jakość produktów chemii budowlanej, które dostarczamy już od ponad 25 lat – mówi Jacek Michalak, wiceprezes zarządu ds. rozwoju ATLAS.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce corocznym projektem badawczym o szerokim zasięgu, prezentującym wyniki oparte o autentyczne wskazania rynku. Pozwala wyłaniać  marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Dzięki klasyfikacji tworzonej w oparciu o analizę wyników ogólnopolskich badań ankietowych ranking Budowlana Marka Roku jest unikalny, niezależny i najbardziej miarodajny.

Dziękujemy za zaufanie!

Powrót

Atlas

ATLAS Sp. z o.o
ul. Kilińskiego 2
91-421 Łódź

telefon: +48 42 631 88 00
faks: +48 42 631 88 88
atlas@atlas.com.pl
infolinia: 800 168 083 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00