facebook
youtube
google+
Atlas Fachowca

Atlas

  • polska

Kontakt z działem HR

Adres  ul. Kilińskiego 2
   Łódź 91-421
E-mail:  rekrutacja@atlas.com.pl
Telefon:  42 631 89 55
Faks:  42 631 88 88

KarieraDlaczego ATLAS
Jesteśmy liderem, polską firmą z największym udziałem na krajowym rynku chemii budowlanej i znaczącym graczem w Europie Środkowo-Wschodniej. Marka ATLAS należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich marek. W GRUPIE ATLAS zatrudniamy, na różnych stanowiskach, ponad 2 tysiące pracowników. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym ludzie wiążą się na lata. Praca w ATLASIE daje dużo satysfakcji i jest ciekawym doświadczeniem zawodowym i życiowym.

Naszym atutem są ludzie
Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy gotowi są podejmować wyzwania. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas samodzielność i profesjonalizm.
W pracy promujemy atmosferę szacunku, zaufania i wzajemnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać pracownikom warunki sprzyjające dzieleniu się pomysłami i projektami. Szanujemy różnorodność naszych pracowników.

Stawiamy na rozwój
Firma rozwija się, gdy rozwijają się jej pracownicy. Właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje. Sukces firmy tworzymy także w oparciu o awans wewnętrzny pracowników, zarówno pionowy jak i poziomy, pomiędzy działami. Nagradzamy zaangażowane i utalentowane osoby, których aktywność pozwala efektywnie realizować strategię firmy. Zobowiązania finansowe wobec pracowników zawsze realizujemy terminowo.

Odpowiedzialny pracodawca
Z powodzeniem działamy nie tylko w sferze biznesu, ale także w sferze społeczno-kulturalnej. Z dumą możemy pochwalić się Fundacją Dobroczynności ATLAS, Galerią ATLAS Sztuki oraz wieloletnim wsparciem polskich sportowców.
Wydajemy także wewnątrz firmowy biuletyn, dzięki któremu nasi pracownicy są na bieżąco informowani o istotnych sprawach, dotyczących Grupy ATLAS. Pismo przybliża sylwetki pracowników, pozwala zapoznać się ze specyfiką pracy różnych spółek i działów oraz daje możliwość podzielenia się swoimi pozazawodowymi zainteresowaniami.


Atlas

ATLAS Sp. z o.o
ul. Kilińskiego 2
91-421 Łódź

telefon: +48 42 631 88 00
faks: +48 42 631 88 88
atlas@atlas.com.pl
infolinia: 800 168 083 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00