facebook
youtube
google+
Atlas Fachowca

Atlas

  • polska

Sport

ATLAS wspiera fachowców, ale nie tylko na budowach. Wspiera także tych, którzy spędzają całe dnie na stadionach, boiskach i skoczniach narciarskich. Pasjonatów, którzy z amatorów - dzięki sile charakteru, duchowi walki, codziennym treningom i miłości do sportu, stali się profesjonalistami. Poznaj sportowców ATLASA.

Kamil Stoch - Reprezentant Polski w skokach narciarskich. Na nartach zaczął jeździć w wieku trzech lat, a pierwsze w życiu skoki oddał rok później na skoczniach zbudowanych z kolegami. Z nartami nie rozstaje się do dziś i cały czas odnosi sukcesy.

Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk - Łódzka pływaczka. W wieku 15 lat zdobyła swój pierwszy złoty medal Mistrzostw Polski. Jako 17-latka zdobyła w Wiedniu na Mistrzostwa Europy Seniorów dwa medale – złoty i srebrny. W 2015 roku zajmowała pierwsze miejsce w rankingu światowym w konkurencji 50m. stylem grzbietowym. W 2016 roku spełniła swoje sportowe marzenie i wystartowała na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Bartłomiej Mróz - para-badmintonista, od urodzenia niemający prawego przedramienia, rozpoczął przygodę z badmintonem 10 lat temu. Od pierwszych treningów grał z pełnosprawnymi zawodnikami. Jest propagatorem badmintona w szkołach wśród dzieci i młodzieży, a także para-badmintona wśród osób niepełnosprawnych.


Atlas

ATLAS Sp. z o.o
ul. Kilińskiego 2
91-421 Łódź

telefon: +48 42 631 88 00
faks: +48 42 631 88 88
atlas@atlas.com.pl
infolinia: 800 168 083 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00