facebook
youtube
google+
Atlas Fachowca

Atlas

  • polska

Kontakt
Program Certyfikacji

Adres: ul. Kilińskiego 2
  Łódź 91-421
  z dopiskiem "Autoryzacja"
E-mail: autoryzacje@atlas.com.pl
Telefon: 601 979 836

Strefa Certyfikowanego Fachowca

Strefa Autoryzowanego Fachowca Strefa Autoryzowanego


Program Certyfikacji Fachowców ATLAS został stworzony z myślą o Fachowcach (wykonawcach) i Klientach (inwestorach). To kolejne narzędzie, które wyróżnia ATLAS na rynku usługodawców. Fachowcom pozwala zaprezentować zakres swoich umiejętności, a Klientom umożliwia znalezienie profesjonalnego, zaufanego glazurnika i termoizolera
 
 
  • Ubezpieczenie dostosowane zakresem do potrzeb wykonawców. OC obejmuje zarówno Autoryzowanego Glazurnika i Autoryzowanego Termoizolera jak i jego pracowników.  Zakresem ubezpieczenia objęte są szkody osobowe i rzeczowe.
  • Wysoka pozycja w wyszukiwarce portalu atlasfachowca.pl, gdzie Certyfikowani Glazurnicy i Termoizolerzy Atlas prezentowani są na pierwszych miejscach oraz na stronie atlas.com.pl
  • Profesjonale szkolenia z nowości produktowych Atlas oraz szkolenia z interesujących dla wykonawców tematów takich jak negocjacje, komunikacja z klientami itp.
  • Wsparcie marketingowe w postaci materiałów reklamowych pozwalające na wyróżnienie na rynku. (naklejki samochodowe, banery, siatki ochronne dla termoizolerów, wizytówki, spersonalizowane koszulki polo itp.)
  • Rekomendacja najsilniejszej marki na rynku polskim.
  • Opieka medyczna dla Autoryzowanych Fachowców i ich rodzin na preferencyjnych warunkach cenowych


Atlas

ATLAS Sp. z o.o
ul. Kilińskiego 2
91-421 Łódź

telefon: +48 42 631 88 00
faks: +48 42 631 88 88
atlas@atlas.com.pl
infolinia: 800 168 083 - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00