Infolinia

Aktualności

02/07/2019
/

Dziękujemy! ATLAS z czterema statuetkami ZŁOTA BUDOWLANA MARKA ROKU 2019!

       

 Poczwórne złoto – tak w skrócie podsumować można tegoroczne wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2019! To właśnie marka ATLAS okazała się bezkonkurencyjna i dzięki głosom fachowców otrzymała najważniejsze wyróżnienie – Złotą Budowlaną Marę Roku w kategorii OPEN. Trzy inne, przyznane ATLASowi statuetki Złota Budowlana Marka Roku 2019, zdobyliśmy w kategorii materiałów budowlanych za kleje do płytek i kompleksowe systemy ociepleń. Po raz kolejny, zwyciężyliśy także jako marka przyjazna fachowcom.

 

Przyznane nam statuetki są potwierdzeniem wielkiego zaufania fachowców do naszych produktów. Pokazują także, że prowadzone na rzecz wykonawców działania mają ogromne znaczenie i są pozytywnie oceniane. Czujemy się zbudowani również tym, że zwyciężyliśmy w naszych sztandarowych kategoriach produktowych – klejach do płytek oraz za kompleksowe systemy ociepleń. Bez wątpienia miały na to wpływ wprowadzane przez nas innowacje – kleje żelowe oraz szeroka oferta kompleksowych systemów ociepleń.

 

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym szereg kategorii budowlanych. Organizowany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku ranking, jest jedynym w Polsce plebiscytem, którego badania rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju stanowiący cenne źródło informacji marketingowych.

 

Dziękujemy za zaufanie!