piksel
Infolinia

Aktualności

14/09/2020
/

Konkurs Chwytaj! Polskie i kropka.

Widzieliście już nasze billboardy i naklejki na autach z wyjątkowym hasłem .PL – Polskie i kropka? Jeśli nie, to czas się rozejrzeć! Obiecujemy, że warto, bo mamy dla Was KONKURS, w którym do wygrania supernagrody!

Od sierpnia, w całej Polsce widoczne są billboardy i naklejki z wyjątkowym hasłem .PL – Polskie i kropka. Celem tej kampanii jest promowanie polskości i budowanie konsumenckich postaw patriotycznych. Dlatego zachęcamy również Was, do czynnego udziału w tej akcji. Wypatrujcie bannerów reklamowych z fachowcami ATLAS – Przemysławem Dynakiem, Radosławem Kaflowskim, Janem Jakóbikiem, Włodzimierzem Krysiakiem i Tomaszem Kaczmarczykiem oraz samochodów z naklejkami .PL – Polskie i kropka oraz bierzcie udział w konkursie.

Zasady konkursu są proste:

  1. Zróbcie, jak najwięcej zdjęć, na których będą znajdować się billboardy lub naklejki związane z tą akcją.

  1. Na fotografii musi jednoznacznie widać, że reklamy – billboardy znajdują się w różnych miejscach, a naklejki na różnych pojazdach.
  2. Wysyłajcie zdjęcia na adres konkurs@atlas.com.pl i walczcie o nagrody!

 

Dla 10 Uczestników, którzy prześlą największą liczbą poprawnych zdjęć, mamy: modną w tym sezonie rozpinaną bluzę z logo kampanii .PL oraz kubek termiczny!

 

Dla 3 uczestników, którzy prześlą najbardziej oryginalne zdjęcie, przewidziane są niespodzianki!

Niech poniesie Was fantazja, bo atrakcyjne nagrody czekają, a ilość zgłoszeń jest nieograniczona! 

Konkurs trwa do 31.10.2020 r.

 

Zasady oraz regulamin konkursu: Konkurs Chwytaj! Polskie i kropka.

Więcej o akcji: www.polskieikropka.atlas.com.pl