piksel
Infolinia

Aktualności

18/06/2019
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Już jest! Nowy numer magazynu „ATLAS fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju.

Tematami numeru są dwa materiały poświęcone technikom dekoracyjnym ATLAS. Sezon w pełni, dlatego przypominamy nasze nowe efekty dekoracyjne oraz opisujemy inwestycję z Bydgoszczy na której wykorzystano Efekt Metalu – nowatorskie i dekoracyjne wykończenie elewacji. Materiał znajdziecie na stronach 8-12. 

W tym numerze również artykuł poświęcony testom gładzi m.in. ATLAS GTA. Wiesz jakie zalety według Wykonawców powinna mieć gładź polimerowa i jak w testach wypadła nasza nowość GTA? Przeczytaj  na stronach 13-17.

W wydaniu również materiał dotyczący szczelnego zabezpieczenia krawędzi tarasu i balkonu. Jak prawidłowo i skutecznie wykończyć krawędzie tych miejsc, dowiesz się na stronach 22-28.

Ponadto: odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania związane z naszym nowym produktem PLUS S2 HYDRO. Wszystkie wątpliwości wyjaśniamy na stronach 29-33.

W numerze również wywiad z jednym z założycieli grupy zamkniętej na Facebooku – Prace Wykończeniowe. Dlaczego warto do nich dołączyć? Przeczytacie na stronach 36-37.

To i wiele więcej w nowym numerze „ATLASA fachowca”. Wersja elektroniczna magazynu będzie dostępna pod linkiem: www.atlasfachowca.pl/magazyn