Helpline

Serviciul Clienți

NUME POZITIE LIMBA UTILIZATA TELEFON Mail
Joanna Sieradzka Customer Service Manager

Poloneza

+48 42 631 87 45

+48 603 096 042

jsieradzka@atlas.com.pl
Piotr Adamusik Specialist senior în relații cu clienții

Poloneza

Engleza

+48 42 631 8818

+48 667 904 150

padamusik@atlas.com.pl 
Karol Krzyżanowski Customer Service Specialist

Poloneza

Engleza

+48 42 631 88 18

+48 605 630 425

kkrzyzanowski@atlas.com.pl
Małgorzata Dziuba Customer Service Specialist

Poloneza

Rusa

+48 42 631 87 45

+48 607 780 779

mdziuba@atlas.com.pl
Olga Dyjankiewicz Customer Service Specialist

Poloneza

Rusa

+48 42 631 8745

+48 693 950 194

odyjankiewicz@atlas.com.pl
Sylwia Wojciechowska Customer Service Specialist

Poloneza

Engleza

+48 42 631 88 18

swojciechowska@atlas.com.pl
Wojciech Pawłowski Customer Service Specialist

Poloneza

Rusa

+48 875 654 803

wpawlowski@atlas.com.pl
Maria Grygieńć Customer Service Specialist

Poloneza

Rusa

+48 875 654 803

mgrygienc@atlas.com.pl

 

Local representatives

Name Country Telephone Mail
Ing. Tomáš Pavlík

Republica Cehă

Slovacia

+420 737 159 677

t.pavlik@atlas.cz
Olga Romanenko

Letonia

+371 29 407 516

olga@atlas.com.pl 
Vadims Romaņenko

Letonia

+371 22 006 647

vadims@atlas.com.pl
Justinas Jakavonis

Lituania

+370 64018 418

justinas.jakavonis@atlas.com.pl
Gintautas Bulauka

Lituania

+370 67 779 233

lietuva@atlas.com.pl
Ivan Kurin

Rusia

+7 921 617 46 33

ivan.kurin@atlas.com.pl