Helpline

Volná místa

V současné době hledáme:

Technický poradce
rozšířit
technika pro ČR
Pracoviště:
Česká republika
CO BUDETE DĚLAT?

Hledáte kreativní využití svých schopností a dovedností?
ATLAS Sp.z.o.o. jeden z významných výrobců stavební chemie hledá člověka na pozici technika pro ČR.

Pracovní činnost spočívá ve školení nových a potencionálních zákazníků. Především se jedná personál stavebnin a jejich zákazníků. Reálné předvádění materiálů na různých akcích.

  • Návštěvy na stavbách při řešení konkrétních problémů a možností realizací a využití materiálů společnosti.
  • Úzká spolupráce s obchodními zástupci a zároveň i realizačními firmami v regionech.
  • Přípravy vzorků na konkrétní zakázky a požadavky klientů.
  • A spousta dalších aktivit související s obchodem stavební chemie.

Nabízíme Vám práci v rozvíjejícím se kolektivu příjemných a přátelských lidí. Kreativitu práce, která není nikdy nudná. Velmi kvalitní zaškolení v mateřské firmě u zkušených techniků a obchodníků. Trvalý rozvoj vaší osobnosti spojený s pravidelnými školeními.
Automobil a vybavení pro výkon pozice je samozřejmostí.

Práce je na hlavní pracovní poměr, ale na Živnostenské oprávnění, kde je sepsána smlouva o zastupování firmy ATLAS Sp.z.o.o.(Polsko).

Co očekáváme?
  • Vynikající komunikační a technické dovednosti.
  • Flexibilita a samostatnost nutností.
  • Řidičské oprávnění „B“ minimum.
  • Cizí jazyk Aj nebo PL výhodou.
  • Kolektivní přístup.
Upozorňujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče.

Pokud jste nenašli pracovní pozici, kterou hledáte, pošlete nám svůj životopis.