Infolinia

Architekt

Dokument umożliwia kosztorysowanie robót ociepleniowych w technologii ATLAS. Ułatwia wyliczenie wartości inwestycji i określenie wydatków związanych z technologią robót.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami gotowych rozwiązań ociepleniowych.
Znajdziesz tutaj konkretne  rozwiązania na konkretne problemy. 

Pliki zawierają zestaw kolorów tynków ATLAS, które można dodać do wizualizacji aby zobaczyć wygląd elewacji najbardziej zbliżony do efektu końcowego. Narzędzie przeznaczone jest do projektowania graficznego przy użyciu programów Auto CAD i Archi CAD.

Szczegółowe rysunki skomplikowanych fragmentów budynku w formatach DWG oraz PDF.

Potrzebujesz porady technicznej, nie wiesz jakie produkty zastosować? Skontaktuj się z naszym doradcą.

W tej aplikacji znajdziesz ponad 1000 kolorów farb elewacyjnych, 300 kolorów tynków mozaikowych, a także 10 kolorów tynków imitujących drewno oraz 45 kolorów fug i silikonów.

Aplikacja prezentuje tysiące gotowych i przejrzystych rozwiązań systemowych dotyczących pomieszczeń i detali budowlanych na przykładzie projektu domu jednorodzinnego w przekroju 3D –  od fundamentów aż po dach. Dzięki aplikacji wiesz, jak wyglądają poszczególne warstwy w pomieszczeniach oraz jakich materiałów potrzebujesz.

Najszersza sieć dystrybucji – ponad 1200 punktów z chemią budowlaną w Polsce. Znajdź sklep w swojej okolicy.

Pobierz niezbędne tekstury do wykonywania projektów z produktami grupy Atlas.
Skorzystaj z szerokiej biblioteki tekstur i renderów.

Fachowy instruktaż wykonania prac „krok po kroku” dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnych filmów z szerokiego zakresu prac budowlanych. Zobacz testy produktów oraz opinie wykonawców na YouTube.

Zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich publikowanych dokumentów odniesienia dla produktów ATLAS. Znaleźć tu można alfabetyczne zestawienia takich dokumentów jak Karty Techniczne, Deklaracje właściwości użytkowych, Aprobaty Techniczne, Certyfikaty, Atesty Higieniczne itp. Inny dostęp do dokumentów odniesienia możliwy jest z poziomu Katalogu Produktów – w tym przypadku przy każdym produkcie znajduje się komplet dokumentacji jego dotyczącej.