Infolinia

Sponsoring / sport

 

 Kamil Stoch

Najlepszy polski skoczek narciarski i jednocześnie najbardziej utytułowany polski sportowiec zimowych Igrzysk Olimpijskich. Jako drugi w historii (po Svenie Hannawaldzie) odniósł zwycięstwa we wszystkich czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni podczas jednej edycji. Jest również w gronie trzech skoczków (obok Svena Hannawalda i Helmuta Recknagela), którzy wygrali pięć konkursów TCS z rzędu. Indywidualny trzykrotny Mistrz Olimpijski oraz Mistrz i Wicemistrz Świata, dwukrotny zdobywca Pucharu Świata oraz rekordzista Polski w długości oddanego skoku, który wynosi 251,5m. Po zwycięstwie na Wielkiej Krokwi 26.01.2020 został pierwszym w historii skoczkiem narciarskim, który wygrał co najmniej jeden indywidualny konkurs Pucharu Świata przez dziesięć lat z rzędu!

Atlas wspiera Kamila Stocha od stycznia 2015.

 

 

do góry

Klub Biegacza ATLAS RUNNING TEAM 

Bieganie to najprostsza forma rekreacji, a bieganie w grupie znajomych to dodatkowa motywacja, by wytrwać w regularnym amatorskim uprawianiu sportu. Wspólne starty to również wzajemne mobilizowanie się do wysiłku i pokonywania granic swoich możliwości. Klub Biegacza ATLAS Running Team jest środkiem do osiągnięcia tego celu, a założony został 7 października 2013 r. Zrzesza on nie tylko pasjonatów biegania, ale również osoby, dla których bieganie jest jednym ze sposobów dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Na równi stawiamy klubowiczów, którzy osiągają najlepsze wyniki i tych, którzy dobiegają na metę tuż przed autobusem z napisem KONIEC WYŚCIGU. 


Zapraszamy do naszego Klubu ATLAS Running Team.

 

 

Regulamin Klubu

Regulamin klubu ATLAS RUNNING TEAM

do góry

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś na temat ATLAS Running Team, napisz maila na adres rada_klubu@atlas.com.pl.

Jeżeli:

  • chcesz na łamach klubowej www podzielić się swoimi wspomnieniami ze startów,
  • masz ciekawe informacje dotyczące klubu lub biegania w ogóle,
  • chcesz przekazać uwagi do działania klubowej strony www,

napisz maila na adres kbohdanowicz@atlas.com.pl

Kontakt telefoniczny – tel.: 782 620 601
poniedziałek – piątek  w godz.  8.00-16.00

do góry

Atlas Arena

W ramach działalności sponsoringowej i polityki wizerunkowej, Atlas jest sponsorem tytularnym (w rozumieniu prawa do nazwy obiektu) łódzkiej hali widowiskowo-sportowej. Obiekt, o pierwotnej nazwie Arena Łódź, został oddany do użytku w czerwcu 2009 roku, jako jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Obecna nazwa hali – ATLAS ARENA – stosowana jest, podobnie jak logo obiektu, od sierpnia 2009 roku. Obiekt, mogący pomieścić ponad 10 000 widzów, oferuje kompleksową obsługę zarówno dla organizatorów imprez sportowych, jak i estradowych. Wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę spełniającą wymogi międzynarodowych federacji i organizacji sportowych. (Do końca czerwca 2018 roku w hali odbyły się 293 wydarzenia sportowe, 165 koncertów muzycznych oraz 123 imprezy targowe, festiwale i konferencje.)

 

do góry