Infolinia

Kariera

 

Dlaczego ATLAS

Jesteśmy liderem na rynku chemii budowlanej. Marka ATLAS należy do najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich marek. W GRUPIE ATLAS zatrudniamy, na różnych stanowiskach, ponad 2 tysiące pracowników. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym można związać się na lata. Praca w naszej firmie daje wiele satysfakcji jako ciekawe doświadczenie zawodowe.

 


Naszym atutem są ludzie

Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas samodzielność i profesjonalizm.
W pracy promujemy atmosferę szacunku, zaufania i wzajemnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać pracownikom warunki sprzyjające dzieleniu się pomysłami i projektami. Szanujemy różnorodność naszych pracowników.

Znajdź ofertę pracy dla siebie.

 

Stawiamy na rozwój

Firma rozwija się, gdy rozwijają się jej pracownicy. Właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje. Sukces firmy tworzymy także w oparciu o awans wewnętrzny pracowników, zarówno pionowy jak i poziomy, pomiędzy działami. Nagradzamy zaangażowane i utalentowane osoby, których aktywność pozwala efektywnie realizować strategię firmy. 

Zobacz co oferujemy.

 

Odpowiedzialny pracodawca

Z powodzeniem działamy nie tylko w sferze biznesu, ale także w sferze społeczno-kulturalnej. Z dumą możemy pochwalić się Fundacją Dobroczynności ATLAS oraz wieloletnim wsparciem polskich sportowców.