Infolinia

FOX DEKORATOR

Polski producent i dystrybutor specjalistycznych farb i tynków oraz narzędzi do dekoracyjnego wykańczania wnętrz z siedzibą we Wrocławiu. Grupa ATLAS jest większościowym udziałowcem spółki.

FOX współpracuje z architektami, projektantami i wykonawcami, a także technologicznymi partnerami z Niemiec, USA i Nowej Zelandii. Oferowane przez firmę produkty są często i chętnie wykorzystywane przez fachowców, specjalizujących się w wykańczaniu wnętrz, z którymi współpracuje także ATLAS. Są one dostępne w sieciach marketów budowlanych oraz w kanale tradycyjnym – w sklepach i hurtowniach, które w asortymencie ofertują specjalistyczne produkty dekoracyjne. Portfolio produktowe FOX Sp.z o.o. jest komplementarne w stosunku do oferty firmy ATLAS w zakresie dekoracyjnych powłok malarskich i tynkarskich.

Grupa produktów:

  • Farby specjalistyczne (strukturalne, dekoracyjne, transparentne, metaliczne i interferencyjne)
  • Tynki (wapienne, mineralne, strukturalne, stiuki)
  • Barwniki do farb akrylowych
  • Podkłady i grunty
  • Lakiery i impregnaty
  • Szpachlówki i systemy dekoracji drewna (bejce, werniksy, patyny)
  • Narzędzia do aplikacji farb i tynków

OGŁOSZENIE PLANU POŁĄCZENIA POPRZEZ UDOSTĘPNIENIE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI NA STRONIE INTERNETOWEJ SPÓŁKI ATLAS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zarząd Spółki ATLAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105, 91-222 Łódź, wpisanej  do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000264887, ogłasza poprzez udostępnienie do publicznej wiadomości, zgodnie z treścią art. 500 § 2(1) Kodeksu spółek handlowych, że w dniu 29 lutego 2016 r. został uzgodniony, przyjęty i podpisany Plan Połączenia spółek o następującej treści:

Plan połączenia spółek

 

Dowiedz się więcej o produktach marki FOX Dekoraktor.