Infolinia

Kup 3x GIPSAR GO – odbierz szpachlę.

Kup 3 x Gipsar Go! i odBierz szpachlę!

SUPERPROMOCJA!

Kup jednorazowo 3 opakowania gotowej gładzi finiszowej Gipsar Go! i odbierz profesjonalną szpachlę fasadową o szerokości 480 mm.

Szpachla wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Odznacza się nierdzewnym i stabilnym blatem wykonanym ze stali oraz ergonomicznym uchwytem, który idealnie dopasowuje się do dłoni.

Gipsar Go! – nowa gładź gotowa wyróżnia się łatwością aplikacji (wałkiem i pacą), zmianą koloru podczas wysychania i szlifowania (możliwość kontroli postępu prac) oraz satynową powierzchnią – pod malowanie każdym rodzajem farby!  Więcej o Gipsar Go! pod adresem: https://www.atlas.com.pl/produkt/gipsar-go

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

  1. Udaj się do Punktu Sprzedaży w swoim regionie lub znajdź Punkty biorące udział w akcji na stronie http://www.atlas.com.pl/atlas-pl/gdzie-kupic/(wybierz odpowiednią promocję).
  2. Skontaktuj się z wybranym Punktem Sprzedaży w celu upewnienia się, że bierze udział w promocji.
  3. W wybranym Punkcie Sprzedaży kup jednorazowo 3 opakowania Gipsar Go! i odbierz szpachlę od razu, na miejscu.

Pamiętaj!

  1. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które kupią gotową gładź finiszową Gipsar Go! w Punktach Sprzedaży biorących udział w akcji.
  2. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
  3. Uczestnik może odebrać wiele szpachli – przy czym, na każdą szpachlę muszą przypadać minimum trzy jednorazowo zakupione opakowania gładzi Gipsar Go!
  4. Szpachle będą przyznawane do wyczerpania puli nagród przypadającej na dany punkt handlowy.
  5. Za zakupioną w promocji gładź, uczestnikom programu FACHOWIEC ATLASA naliczają się punkty.