piksel
Infolinia

Aktualności

05/11/2018
/

Bartłomiej Mróz podwójnym Mistrzem Europy w parabadmintonie!

Polska złota jesień w pełni! W rozegranych w dniach 31.10-4.11 we francuskim Rodez Mistrzostwach Europy w Parabadmintonie, wspierany przez firmę ATLAS, reprezentant Polski Bartłomiej Mróz zdobył dwa złote medale! Zawodnik z Kędzierzyna- Koźla medale z najcenniejszego kruszca otrzymał za najlepszą grę indywidualną oraz, wspólnie z Ilkerem Tuzcu (Turcja), w deblu.

                      

 Rozegrane w ostatnich dniach Mistrzostwa Europy w Paradamintonie dostarczyły fanom tej dyscypliny wielu sportowych emocji. Reprezentacja Polski zdobyła w wydarzeniu łącznie 9 medali. Do sukcesu w dużej mierze przyczynił się wspierany przez firmę ATLAS Bartłomiej Mróz, który tryumfował najpierw w rywalizacji indywidualnej i pokonał, po trzysetowym finale, jednego ze swoich największych rywali, a zarazem przyjaciela i partnera deblowego – Turka Ilkera Tuzcu.

Kilka godzin później obaj zawodnicy w grze deblowej stanęli po tej samej stronie siatki i trzeci rok z rzędu wspólnie wywalczyli złoty medal Mistrzostw Europy w grze pojedynczej!

Hart ducha oraz radość z uprawianej dyscypliny to cechy, którymi Bartek imponuje od wielu lat. Osiągane przez niego sukcesy sportowe są najlepszym dowodem determinacji i przyczyniają się do dumnego reprezentowania Polski za granicą. Dziś serdecznie gratulujemy nie tylko złotych medali Mistrzostw Europy, ale także innych sportowych osiągnięć, jakie Bartek uzyskał kilka dni wcześniej w Danii. Cieszymy się, że jako ATLAS możemy wspierać tego niezwykle utalentowanego sportowca – powiedział Jacek Bik, Kierownik Komunikacji w Atlas.

ATLAS raz jeszcze serdecznie gratuluje i życzy dalszych, sportowych sukcesów,

a także kolejnych medali z najcenniejszego kruszca.