piksel
Infolinia

Aktualności

26/04/2018
/

Nowy numer ATLAS Fachowca!

Wydanie specjalne magazynu ATLAS fachowca, który składa się z dwóch części: CERAMIKI oraz SZTUKI ELEWACJI.

W części CERAMIKA ATLAS, prezentujemy dwa najnowsze kleje z oferty produktowej ATLAS. Nowy sezon budowlany otworzyliśmy podwójną mocą włókien i polimerów, czyli produktami o wyjątkowych właściwościach. Pierwszym z nich jest klej uelastyczniony OK! jego receptura została wzmocniona technologią podwójnych włókien, dzięki czemu poszerza się zakres jego zastosowań. Przeczytacie o nim na stronach 6-11.

Prezentujemy również klej, który jest znany niemal każdemu Wykonawcy, czyli wysokoelastyczny odkształcalny ATLAS PLUS – w nowej odsłonie. Opinie Fachowców, którzy uczestniczyli w walidacjach i  potwierdzają wyjątkowe właściwości nowego PLUSA znajdziecie na stronach 20-25.

Ponadto: materiał poświęcony dużym i wielkim formatom płytek, które coraz częściej możecie spotkać w codziennej pracy. Te formaty, choć piękne, wymagają sporego doświadczenia i precyzji, dzięki którym zarówno inwestor, jak i Wykonawca będą zadowoleni z efektu końcowego. Nasz artykuł powstał dzięki współpracy dwóch marek – ATLAS i Tubądzin. Jak wyglądają prace z wielkim formatem krok po kroku? Przeczytasz na stronach 28-33.

SZTUKA ELEWACJI ATLAS to część poświęcona ofercie produktowej w zakresie systemów ociepleń. Przygotowaliśmy zestawienie produktów, które zapewnią właściwą ochronę elewacji, a jednocześnie nadadzą jej niepowtarzalny charakter.

Prezentujemy nową ofertę tynków dekoracyjnych ATLAS, które oddają naturalny efekt starzonego drewna, nowoczesnego betonu, metalu czy kamienia. Przeczytacie o nich na stronach 10-15.

W tym wydaniu również materiał poświęcony odpowiedniemu doborowi farb i tynków elewacyjnych. Na co zwracać szczególną uwagę? Odpowiedź znajdzie na stronach 22-27.

Oprócz informacji o produktach nie zapomnieliśmy o najważniejszym – czyli o zwróceniu uwagi na bardzo ważną rolę systemu ociepleń, jego odpowiednim doborze, korzyściach oraz zaletach

termoizolacji.

To i wiele więcej w wydaniu specjalnym ATLASA fachowca. Elektroniczna wersja magazynu dostępna jest pod linkiem: atlasfachowca.pl/magazyn

T