Infolinia

Aktualności

22/09/2022
/

DWA REKORDY POLSKI W MIESZANIU FUGI SĄ NASZE!

CERTYFIKOWANI FACHOWCY ATLAS z dwoma REKORDAMI POLSKI W MIESZANIU FUGI CERAMICZNEJ

Szejker, woda i opakowanie FUGI CERAMICZNEJ ATLAS – to niezbędnik każdego z 385 Fachowców, którzy 2 września wspólnie pobili rekord Polski. Wyczyn dotyczył największej liczby osób mieszających fugę jednocześnie. Akcja zrealizowana podczas zjazdu Certyfikowanych Fachowców Atlas 2022 była okazją do dobrej zabawy oraz pokazania kreatywnego i niecodziennego sposobu na przygotowanie idealnej konsystencji spoiny.
Idąc za ciosem, postanowiliśmy też ustanowić REKORD POLSKI w szybkości jej przygotowania, naszemu Rekordziście, Szkoleniowcowi i Doradcy Technicznemu- Dariuszowi Rychlińskiemu zajęło to jedyne 4,22 sekundy!

2 września 2022 roku trwale zapisze się nie tylko w historii firmy ATLAS, ale również w życiu każdego z obecnych na zjeździe w Cukrowni Żnin – Certyfikowanych Fachowców ATLAS

Nad poprawnym wykonaniem próby bicia rekordu czuwał reprezentant z Biura Rekordów, który nie tylko zliczył uczestników, ale także sprawdził jakość wymieszanej fugi – oba REKORDY POLSKI zszejkowały ją idealnie 😉.

Ustanowienie rekordów odbyło się w trakcie VIII Zjazdu Certyfikowanych Fachowców ATLAS, który cyklicznie łączy zarówno Grono Certyfikowanych jak i pracowników oraz partnerów ATLAS.
Podczas wydarzenia, zorganizowanego w stylu Dzikiego Zachodu uczestnicy mogli liczyć na wiele ciekawych aktywności i niespodzianek. Wśród nich – pokazy Westernowe, fotobudka, koncert Country.

 

REKORD POLSKI – najwięcej osób mieszających fugę jednocześnie oraz REKORD POLSKI – najszybciej wymieszana fuga ceramiczna  – są NASZE!
ATLAS. Razem możemy więcej!