Infolinia

Aktualności

19/10/2023
/

Hydroizolacja w nowej odsłonie!

hydroizolacja od atlas

Chcesz wykonać niezawodną i wysokiej jakości hydroizolację, która uchroni Cię przed wilgocią? Wybierz naszą serię produktów przeznaczoną do zadań specjalnych! Od niedawna również w nowej odsłonie opakowań, dzięki którym łatwo znajdziesz ulubione produkty na sklepowych półkach!

Znajdziesz u nas takie produkty jak:

  • ATLAS WODER DUO – hydroizolacja dwuskładnikowa, elastyczna idealna pod płytki ceramiczne. Jest wzmocniona włóknami (mostkuje rysy). Sprawdzi się w takich miejscach jak: basen, taras, balkon, łazienka. Świetnie nada się również do izolacji fundamentów i piwnic od wewnątrz.
  • ATLAS WODER SX – zaprawa uszczelniająca z technologią krystalizacji. Idealna do izolacji fundamentów, piwnic, cokołów. Nadaje efekt samonaprawy powłoki i strukturalnego uszczelnienia podłoża. Jest odporny na pozytywne i negatywne parcie wody. Przyda się do renowacji obiektów silnie zawilgoconych. Może być stosowany jako warstwa ostateczna.

 

 

  • ATLAS SZYBKOSCHNĄCA FOLIA W PŁYNIE WODER E – nada się pod każdy rodzaj płytek (można je przyklejać już po 2 godzinach dla izolacji przeciwwilgociowych i po 4 godzinach do przyklejania płytek na podłogach). Sprawdzi się w pomieszczeniach mokrych i na balkonach. Jest wysoce elastyczna i przyczepna. Używana jako składnik zestawu wyrobów do wykonywania izolacji wodochronnych.
  • ATLAS FOLIA W PŁYNIE WODER W – nadaje się pod płytki ceramiczne. Przeznaczony do stosowania w łazience i kuchni. Jest elastyczna i bardzo przyczepna. Co najważniejsze: jednoskładnikowa gotowa do użycia.
  • ATLAS TAŚMA I NAROŻNIKI USZCZELNIAJĄCE WTS – akcesoria do hydroizolacji typu WODER pozwalają na uszczelnienie krawędzi i dylatacji. Są wysokoelastyczne. Świetnie sprawdza się w łazienkach, kuchniach czy piwnicy. Stanowią element systemu uszczelnień.
  • ATLAS HYDROBAND 3G – taśmy i narożniki uszczelniające wysoce odporne na środowisko agresywne i promieniowanie UV. Są elastyczne i wysoce wytrzymałe na rozerwanie. Zwiększają szczelność wokół miejsc, w których użycie samej hydroizolacji typu ATLAS WODER nie jest wystarczającym środkiem ochronnym przed wilgocią.

 

Jak łączyć powyższe produkty? Sprawdź!

 

Poznaj pozostałe produkty z linii hydroizolacji ATLAS: https://bit.ly/ATLAS_Hydroizolacje