Infolinia

Aktualności

17/11/2022
/

Nowy Katalog Nagród ATLAS

Fachowcu!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nową odsłonę katalogu nagród w Programie Fachowiec Atlasa – https://ekatalog.swiatatlasa.com.pl

Katalog w nowej wersji pozwoli Ci lepiej poznać naszą rewelacyjną Kolekcję Atlas bez wychodzenia z domu. Umieściliśmy w katalogu nowe zdjęcia, filmiki, szczegółowe opisy produktów, a wszystko to w przyjaznej i nowoczesnej formie.

Pamiętaj, że nowa odsłona katalogu to nie tylko kreacja, ale również PREMIERA NOWYCH PRODUKTÓW m.in.: 

  • DELTA – długo wyczekiwane spodnie robocze, które są numerem 1 w naszej kolekcji
  • Charlie 1.0 – to spodnie, które przykują Twoją uwagę nie tylko pięknymi kolorami
  • Spodnie Jeansowe – robocze spodnie, które zostały wykonane z najmodniejszego i ponadczasowego materiału, wzbogacone o funkcjonalności niezbędne w Twojej pracy
  • Nowe pace i szpachle w atrakcyjnej cenie punktowej
  • Cyrkiel – niezwykłe narzędzie, które będzie dla Ciebie nieodłącznym elementem w pracy na M-Systemie
  • Wózek z wiadrem do wylewek – specjalnie skonstruowany wózek transportowy, ułatwiający transport oraz mieszanie masy. Idealny do mas rozpływnych.
  • Walizka na narzędzia – wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Idealna do przechowywania narzędzi dedykowanych do gładzi.

Powyższe produkty to tylko część nowości, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Czym jest Kolekcja Atlas?

To przede wszystkim odzież i narzędzia, które mają za zadanie pomóc Ci w codziennej pracy.

Wszystkie rzeczy zostały zrobione z certyfikowanych materiałów, z wyjątkową starannością, a współtwórcami są inni Wykonawcy, którzy opierając się na własnym doświadczeniu i z niesamowitym zaangażowaniem walidowali nasze produkty.

Dzięki Kolekcji Atlas poczujesz komfort pracy w wygodnych spodniach, które równocześnie są wytrzymałe, jak również doświadczysz narzędzi, które przełożą się na szybkość i jakość wykonywanej pracy.

Kolekcja Atlas dostępna jest wyłącznie w programie Fachowiec Atlasa za punkty programu!