Infolinia

Aktualności

27/04/2015
/
CSR

Sportowa zaprawa na macie, ATLAS sponsorem polskich zapaśników

W dniach 24-26 kwietnia w hali MOSiR-u w Zgierzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach. ATLAS sponsorował wydarzenie jako jeden z głównych partnerów, realizując wsparcie dla profesjonalistów nie tylko z branży budowlanej, ale i sportowców.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko entuzjastów dyscypliny, ale również mieszkańców Zgierza, którzy zapełnili trybuny hali MOSiR-u i podgrzewali sportowe emocje dopingując swoich faworytów na macie. Mistrzostwa obejmowały styl klasyczny, styl wolny oraz zapasy kobiet.

Nasze motto brzmi „ATLAS wspiera fachowców”, ale wsparcia dla profesjonalistów nie realizujemy jedynie w ramach branżowych projektów, lecz także przy okazji wydarzeń o charakterze lokalnym i sportowym. Nasz udział w Mistrzostwach nie jest przypadkowy – nie od dziś wiadomo, że zarówno w zapasach, jak i w pracy na budowie, najważniejsza jest zaprawa oraz mocny chwyt, o czym ATLAS – jako producent m.in. klejów o doskonałej przyczepności, wie wszystko. Co ciekawe, zawodnicy walczący na macie, występowali – zgodnie z zasadami dyscypliny – w strojach w kolorze niebieskim i czerwonym, czyli dwóch głównych barwach obecnych na naszym logotypie.

Organizatorami zawodów był Polski Związek Zapaśniczy w Warszawie, Łódzki Związek Zapaśniczy i Zgierskie Towarzystwo Atletyczne, a rangę imprezy podniósł patronat Ministra Sportu i Turystyki, Andrzeja Biernata, oraz władz miejskich i powiatowych Zgierza.