Infolinia

Aktualności

09/04/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

JUŻ JEST!

NOWY NUMER MAGAZYNU ATLAS FACHOWCA!

W wiosennym numerze piszemy m.in. o nowościach, nad którymi ciężko pracowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy.

Na pierwszy ogień: nowa gładź gotowa Gipsar Go! Każdy z produktów, który wprowadzamy na rynek poddajemy rygorystycznym testom. W tym przypadku nie było inaczej. Gipsar Go! trafił na kilkadziesiąt budów, gdzie oceniano m.in.: konsystencję, aplikację, zachowanie podczas obróbki, czy… zmianę koloru, która pozwala na kontrolę postępu prac. Ponadto porównaliśmy Gipsar Go! z innymi produktami z rodziny ATLAS oraz z gładziami konkurencyjnymi. Ciekawi efektu? Zapraszamy do lektury!

W numerze również obszerny materiał o nowej odsłonie zapraw klejących do ociepleń: GRAWIS S i GRAWIS U – pierwszych klejów z możliwością kontynuacji prac już po 24h! A to nie jedyne ich atuty – warto przeczytać i przekonać się na co jeszcze stać GRAWISY.

ATLAS EPO-S – uniwersalne spoiwo epoksydowe – kolejna nowość w naszej ofercie produktowej. Wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością i przyczepnością do niemal każdego podłoża. Stanowczo warto zapoznać się z pozostałymi możliwościami spoiwa EPO-S

Ponadto przygotowaliśmy wiele praktycznych porad m.in. wskazówki jak prawidłowo zamontować odpływ liniowy czy silikonować narożniki.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie! Więcej informacji na stronie 66.

Przypominamy, że wersja elektroniczna magazynu „ATLAS fachowca” znajduje się pod adresem: swiatatlasa.com.pl/magazyn