Infolinia

Aktualności

29/09/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA

Już jest! Nowy numer ATLAS FACHOWCA!

Tematem przewodnim wrześniowego numeru – co wyraźnie widać dzięki okładce –  jest niezawodna ATLAS Fuga Ceramiczna.

W warunkach poligonowych przeprowadziliśmy testy i porównaliśmy ATLAS Fugę Ceramiczną ze spoinami konkurencyjnymi: Ceresit CE 40, Sopro DF 10, Mapei Ultracolor Plus i Kerakoll Fugabella. Jak w tym zestawieniu wypadł nasz produkt? Odpowiedź znajdziecie na stronach 6-13.

Po ponad 10 miesiącach od otwarcia Deepspot – najgłębszego basenu nurkowego w Europie, wybraliśmy się do Mszczonowa, aby przekonać się, jak w tym obiekcie radzi sobie Fuga Ceramiczna. Nasza spoina jest tam intensywnie eksploatowana i narażona na codzienne działanie wody oraz silnych środków chemicznych. Przeczytajcie, jak radzi sobie w ekstremalnych warunkach.

W najnowszym numerze zestawienie gładzi gotowych. Kiedy sięgnąć po GTA, a kiedy po Gipsar Go!? Odpowiedź na stronach 20-27.

Co jeszcze? Fotorelacja (oraz konkurs!) z naszej wizyty w Galerii Trofeów Kamila Stocha – KAMILAND. W lipcu miało miejsce uroczyste otwarcie tego obiektu, w którym  – jako sponsor główny Kamila Stocha – mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Ponadto we wrześniowym wydaniu bardzo ważny i ciekawy materiał poświęcony umowom o roboty budowlane. Przygotowaliśmy do niego również załączniki – szablony do pobrania oraz podcast z radcą prawnym, Grzegorzem Makowskim.

Przyjemnej lektury!

Przypominamy, że wersja elektroniczna magazynu „ATLAS fachowca” znajduje się pod adresem: swiatatlasa.com.pl/magazyn