Infolinia

Aktualności

20/02/2020
/

POZNAJCIE ZESPÓŁ SZKOLENIOWCÓW DORADCÓW TECHNICZNYCH ATLAS

Kiedyś wykonawcy, dzisiaj szkoleniowcy! Znają się na tym co robią. Mają wiedzę i doświadczenie, które pozwala im pomóc w każdej trudnej sytuacji innym. Oni też tam byli, znają to od podszewki. Mierzyli się z tym wszystkim z czym obecnie spotykają się wykonawcy. Tyle że już sobie poradzili, a teraz pomogą Tobie!

Branża budowlana cały czas się rozwija. Co chwilę słyszy się o niepoznanych dotąd problemach czy aspektach pracy wykonawców. Wciąż do ich rozwiązania niezbędna jest wiedza i doświadczenie. Dlatego ATLAS wspiera swoich wykonawców i znalazł grupę 16 profesjonalnych, doskonale znających branżę fachowców.

Są to specjalnie dobrana grupa ekspertów. Każdy z nich działa na konkretnie przydzielonym sobie obszarze wspierając i odpowiadając na zadawane im pytania szukają rozwiązań za Ciebie. Cały czas nieustanie szkolą się i rozwijają. Wciąż zdobywają niezbędne kompetencje, by jak najlepiej wspierać innych przy pracach remontowo-budowlanych.

To Twoi koledzy po fachu! Oni najlepiej doradzą Ci konkretny produkt w danej sytuacji. Wytłumaczą ich specyficzne właściwości. Podpowiedzą najlepsze rozwiązania na budowie. Udzielą Ci praktycznych porad w zakresie aplikacji produktów.

Zobaczyć ich możesz także na pokazach oraz instruktarzach, które prowadzą na inwestycjach i budowach. Swoją wiedzą dzielą się również podczas profesjonalnych szkoleń technologiczno-produktowych w punktach partnerskich i hurtowniach w swoim regionie.

Dodatkowo pełna lista szkoleń, które prowadzą jest dostępna na stronie www.swiatatlasa.com.pl 

Zobacz zespół naszych szkoleniowców