Infolinia

Aktualności

16/06/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

JUŻ JEST!

Okładka czerwcowego wydania „ATLASA fachowca” nie mogła być inna.
Już ponad 11 milionów wyświetleń na YouTube ma film „Razem możemy więcej”, który zadedykowaliśmy Fachowcom branży budowlanej. Jest on częścią wyjątkowej kampanii, którą rozpoczęliśmy w kwietniu bieżącego roku. Jej celem jest wyróżnienie grupy zawodowej, jaką stanowią Wykonawcy. Cieszymy się, że film będący podziękowaniem i docenieniem branży, spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem. Zeskanowanie QR kodu znajdującego się na okładce przenosi Czytelników bezpośrednio do filmu.

O czym jeszcze w przedwakacyjnym wydaniu?

Tematem przewodnim czerwcowego numeru są grunty i gruntowanie. Choć to bardzo ważny etap prac budowlanych oraz wykończeniowych, nie zawsze traktowany jest jako konieczny. A to błąd! Kiedy, na jakie podłoża, które grunty i w jakiej proporcji je stosować? Wszystkie odpowiedzi Czytelnik znajdzie na kartach czasopisma.

W numerze nie mogło zabraknąć miejsca dla nowej gładzi finiszowej Gipsar Go! Tym razem produkt trafił na budowę, gdzie był aplikowany przy pomocy wałka, pacy, a także agregatu. Jak pracę z Gipsarem Go! ocenili Wykonawcy? Więcej na stronach 34-41.

W czerwcowym numerze kolejny etap prac wykończeniowych w łazience. Przyszedł czas na hydroizolację pomieszczenia z wykorzystaniem ATLAS Woder E oraz taśm uszczelniających ATLAS Hydroband 3G. Etap został dokładnie omówiony przez naszych Szkoleniowców Doradców Technicznych i wzbogacony obszerną fotorelacją.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie! Więcej informacji na stronie 74 wydania.

Przypominamy, że wersja elektroniczna magazynu „ATLAS fachowca” znajduje się pod adresem: swiatatlasa.com.pl/magazyn