piksel
Infolinia

Aktualności

25/05/2020
/

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA wydajny i uniwersalny!

UNI-GRUNT ULTRA to superwydajny preparat o szerokim spektrum zastosowań, wzmacniający podłoże i zapewniający przyczepność kolejnych aplikowanych warstw. W jego składzie znajduje się specjalnie dobrany pigment, dzięki któremu bez problemu możemy kontrolować postęp pracy.

 

Nowość ATLASA, czyli UNI-GRUNT ULTRA jest preparatem przeznaczonym do różnych typów podłoży (ścian, podłóg, sufitów). Można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Służy do gruntowania powierzchni przed wykonywaniem posadzek, mocowaniem okładzin podłogowych, tynkowaniem, szpachlowaniem, układaniem płytek ceramicznych, tapetowaniem oraz malowaniem.

 

Wysoka wydajność

Co świadczy o jego wyjątkowości? Przede wszystkim niesamowicie wysoka wydajność. Jedno pięciokilogramowe opakowanie produktu pozwala na zagruntowanie aż 50 m2 posadzki pod układanie mas samopoziomujących, 115 m2. tynków pod układanie gładzi lub klejenie okładzin ceramicznych oraz 150 m2 podłoża przygotowanego pod malowanie! W tym pierwszym przypadku można rozcieńczać preparat w proporcji 1:3, drugim – 1:6, trzecim – 1:8.

 

Kontrola postępu prac

W składzie produktu znajduje się pigment o mlecznoniebieskim kolorze. Dzięki niemu nie będziemy mieli problemu z kontrolą postępu prac – zarówno, gdy grunt jest jeszcze mokry, jak i po jego wyschnięciu. Co ważne – pigment bez żadnego kłopotu pokryjemy powłokami malarskimi.

 

Wysoka zawartość dyspersji

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA to ponadto, zgodnie z przeprowadzonymi badaniami laboratoryjnymi, produkt posiadający największą zawartość dyspersji polimerowych spośród tych dostępnych na polskim rynku. Zagruntowane preparatem podłoża zostają wzmocnione powierzchniowo, posiadają wyrównaną chłonność oraz zmniejszoną nasiąkliwość powierzchniową. Zapewnia to doskonałą przyczepność kolejnych aplikowanych warstw.

 

ATLAS UNI-GRUNT ULTRA jest dostępny w wygodnych opakowaniach – pięciolitrowych kanistrach.