piksel
Infolinia

Aktualności

31/01/2020
/

Dopingowaliśmy z całych sił! Kamil Stoch najlepszy w Zakopanem!

 

Spektakularnym zwycięstwem Kamila Stocha zakończyły się niedzielne zawody w skokach narciarskich w Zakopanem. Tym samym nasz Mistrz został pierwszym w historii skoczkiem narciarskim, który wygrał co najmniej jeden indywidualny konkurs Pucharu Świata przez dziesięć lat z rzędu!

 

Dziesiątki tysięcy widzów w biało-czerwonych barwach, atmosfera sportowego święta i zacięta rywalizacja zawodników – tak właśnie wyglądały niedzielne zawody organizowane na Wielkiej Krokwi. W pierwszej serii konkursu Kamil skoczył na odległość 137,5 m, co dawało mu wówczas miejsce na najniższym stopniu podium. Przy ogłuszającym dopingu kibiców, w drugiej próbie wylądował na 140 m, wygrywając tym samym niedzielną rywalizację.  Było to już 35. zwycięstwo Kamila w zawodach Pucharu Świata i drugie w tym sezonie (przed świętami okazał się najlepszy w Engelbergu).

 

Jak przyznał po konkursie, wygrana w Zakopanem była dla niego niesamowitym przeżyciem, ponieważ tryumf w obecności tak wspaniałej publiczności jest czymś niewiarygodnym i wydarzył się w  najlepszym możliwym miejscu i najlepszym możliwym czasie.

Na trybunach zakopiańskiego obiektu nie mogło zabraknąć i nas! Pojawiło się tam ok. 300 osób związanych z Atlasem. Byli to nasi kontrahenci, partnerzy handlowi Izohanu, klienci marki Fox Dekorator, rumuńskiego Cesala, a także zwycięzca konkursu „Pomóż Atlasowi Kibicować Kamilowi”.

 

Żywą legendę skoków narciarskich wspieramy nieprzerwanie od 2015 r. Mamy nadzieję, że niedzielne zwycięstwo to dopiero przedsmak pozytywnych emocji, które czekają nas za sprawą Kamila jeszcze w tym sezonie. Naszemu Mistrzowi życzymy dalszych sukcesów i głęboko wierzymy, że w słoweńskiej Planicy zakończymy kolejny sezon w radosnej atmosferze.