piksel
Infolinia

Aktualności

12/04/2019
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Już jest! Nowy numer magazynu „ATLAS fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju.

Tematem numeru jest artykuł poświęcony nowej, super białej gładzi polimerowej GTA. Wraz z wykonawcą omawiamy jej główne właściwości i aplikację w kolejnych etapach prac na stronach 8-13.

W tym numerze również materiał dotyczący nowego produktu – błyskawicznej hydroizolacji dwuskładnikowej – Woder Duo Express. Jak wypadła w porównaniu do konkurencji? Przeczytacie na stronach 14-19.

W ofercie pojawił się również innowacyjny produkt. Czegoś takiego jeszcze nie było! Klej wysokoodkształcalny C2TES2 z funkcją hydroizolacji – Plus S2 Hydro. Przedstawiamy jego szczególne zastosowanie i omawiamy krok po kroku jak wykonać hydroizolację i zamontować w godzinę płytki na tarasie o powierzchni 10m2. Więcej o tym produkcie przeczytacie na stronach 22-28.

W tym numerze również: maty kompensacyjne. Czy warto je stosować? Odpowiedź znajdziecie na stronach 49-53.

Ponadto: jak nie dać się ponieść emocjom. Prezentujemy sposoby jak radzić sobie podczas trudnych rozmów z inwestorami. Sprawdźcie na stronach 56-59.

W tym numerze również dodatek specjalny poświęcony Potędze Technologii Żelowej oraz nowym produktom ATLAS: profesjonalnym impregnatom i środkom czyszczącym – które zadbają o estetykę i czystość Twojego wnętrza.

To i wiele więcej w nowym numerze „ATLASA fachowca”. Wersja elektroniczna magazynu będzie dostępna pod linkiem: www.atlasfachowca.pl/magazyn