piksel
Infolinia

Aktualności

03/07/2020
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Już jest! Nowy numer magazynu „ATLAS Fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju.

Tematem numeru jest NOWOŚĆ, Fuga Ceramiczna ATLAS – najbardziej plamoodporna fuga na rynku!* Prezentujemy jej najważniejsze właściwości oraz wyniki testu przeprowadzonego przez jednego z Wykonawców. Materiał znajdziecie na stronach 8-15.

Aktualnie w Programie Fachowiec trwa promocja PUNKTY NA MAXA, w której masz szansę zgarnąć 20 pkt. PF – czyli 6zł, a nawet 50 pkt. PF – czyli 15zł, kupując promocyjne opakowanie Fugi Ceramicznej. **

W numerze również artykuł poświęcony kolejnej NOWOŚCI – czyli głęboko penetrującemu gruntowi Uni-Grunt Ultra. Produkt posiada największą zawartość dyspersji. Dlaczego wybrać Uni-Grunt Ultra? Przeczytasz na stronach 20-25.

Ponadto: aplikacja GTA 3X szybciej! Byliśmy na dwóch inwestycjach i sprawdziliśmy, jak w trakcie prac postrzegają ją Wykonawcy. Naszą relację znajdziecie na stronach 36-43.
Dodatkowo mamy dla Was promocję, w której przy zakupie 3 wiader GTA – otrzymujecie wałek do gładzi. Zachęcamy do udziału!

W numerze również atrakcyjny konkurs dla Wykonawców – Twoja łazienka gwiazdą numeru! Weź udział w konkursie i zgarnij cenne nagrody.
To i wiele więcej w nowym numerze „ATLASA fachowca”. Wersja elektroniczna magazynu jest dostępna pod linkiem: https://swiatatlasa.com.pl/magazyn

* Według testów walidacyjnych na najpopularniejszych fugach cementowych na rynku.
**Szczegóły promocji znajdziesz na: https://programfachowiec.pl/page/379/punkty-na-maxa?type=news