piksel
Infolinia

Aktualności

18/04/2019
/

TAK Trzymać! Potęga technologii żelowej… jest wielka

Co jest suche jak chleb po weekendzie? Czy klej może nurkować w basenie? Co jest proste jak bułka z masłem? Jeżeli nie znacie odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na stronę www.technologia-zelowa.com.pl, na której sprawdzamy…No właśnie, co?

 

www.technologia-zelowa.com.pl  to specjalnie stworzona strona, która ma zarówno wykonawcom, jak i inwestorom przybliżyć pojęcie technologii żelowej i możliwości, jakie oferują kleje z linii ATLAS GEOFLEX. Można na niej znaleźć nie tylko porady ekspertów na temat klejenia, ale również zobaczyć, jak produkty radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach. Czy sprawdzają się w wysokich temperaturach, jak wytrzymałe są opakowania, czy dają radę megaformatom płytek niedostępnych na polskim rynku… To wszystko w 6 zabawnych filmach z udziałem dwóch doświadczonych fachowców, którzy na co dzień z tych produktów  korzystają i je polecają.

Nie tylko oni! Rodzina produktów ATLAS GEOFLEX szturmem zdobyła rynek i stanowi dziś wybór 8 na 10 wykonawców budowlanych szukających najwyższej jakości klejów do okładzin ceramicznych*. O tym, dlaczego według nich warto je stosować, przeczytacie  w artykułach na stronie www.technologia-zelowa.com.pl („Największy test klejów żelowych w Polsce”).

Ale to nie wszystko! Filmy i dedykowana strona WWW to tylko niektóre kanały rozpoczętej szerokiej kampanii reklamowej.  Facebook, You Tube, Google, OLX – tam będziemy z komunikacją o innowacyjnej technologii klejów ATLAS GEOFLEX (Geoflex, Geoflex Biały, Ultra Geoflex).

Zapraszamy na  www.technologia-zelowa.com.pl. To technologia żelowa buduje jutro.

 

 

*Badania własne ATLAS