piksel
Infolinia

Wszystkie

09/04/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

W wiosennym numerze piszemy m.in. o nowościach, nad którymi ciężko pracowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy.
23/02/2021
/

Opracowanie innowacyjnej domieszki chemicznej umożliwiającej zastąpienie popiołu lotnego przez pyły mineralne, w tym trudno zbywalne frakcje amfibolitu, w produkcji betonowych elementów wibroprasowanych.

Celem projektu jest przeprowadzenie badań przemysłowych oraz eksperymentalnych prac rozwojowych w celu opracowania domieszki chemicznej, umożliwiającej zastąpienie w składzie betonu popiołu lotnego, pyłami powstającym podczas kruszenia skał twardych.
18/12/2020
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

Zimowy numer „ATLASA fachowca” rozpoczął już podróż do skrzynek pocztowych. Między innymi piszemy w nim o efekcie naszych prac przy najgłębszym basenie na świecie.
14/12/2020
/

„Prawo Martini” w najgłębszym basenie na świecie

Nurkowaniu często towarzyszy stan euforii i lekkości. Żartobliwie nazywany „Prawem Martini”. Jak poradzić sobie z wrażeniem błogości pod wodą? Zapytaliśmy o to Tomasza Rusińskiego - pracownika ATLASA
23/11/2020
/

Egzamin z jakości na megagłębokości.

Mamy to! Zlokalizowany w Mszczonowie k. Warszawy najgłębszy nurkowy basen świata Deepspot jest gotowy do użytku. Dlaczego o tym piszemy? Bo jako firma mieliśmy w tym spory udział.
06/10/2020
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Jesienny numer „ATLASA fachowca” trafił już do skrzynek wykonawców. Piszemy w nim o kolejnej nowości produktowej, jaka pojawiła się w ofercie ATLASA – szybkosprawnym kleju ATLAS Geoflex.
14/09/2020
/

Konkurs Chwytaj! Polskie i kropka.

Od sierpnia, w całej Polsce widoczne są billboardy i naklejki z wyjątkowym hasłem .PL – Polskie i kropka. Celem tej kampanii jest promowanie polskości i budowanie konsumenckich postaw patriotycznych.
20/08/2020
/

.PL – polskie i kropka! Tych billboardów nie przeoczysz!

Od 1 sierpnia, przez 2 miesiące, w ponad 300 lokalizacjach w całej Polsce widoczne będą billboardy z wyjątkowym hasłem. Wszystko za sprawą kampanii wizerunkowo-produktowej naszej firmy.
18/08/2020
/

Nurkujemy na megagłębokości!

Najgłębszy basen do nurkowania na świecie i produkty ATLAS to połączenie, które jest aktualnie realizowane w ramach inwestycji DEEPSPOT.
08/07/2020
/

ATLAS FUGA CERAMICZNA w nowej odsłonie!

www.atlasfuga.com.pl - strona internetowa skierowana do inwestorów, wykonawców i projektantów
03/07/2020
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Już jest! Nowy numer magazynu „ATLAS Fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju. Tematem numeru jest NOWOŚĆ, Fuga Ceramiczna ATLAS – najbardziej plamoodporna fuga na rynku!
03/06/2020
/

ATLAS FUGA CERAMICZNA  najbardziej plamoodporna fuga na rynku

NOWA FUGA CERAMICZNA ATLASA zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku spoin. Nie jest podatna na przebarwienia, cechuje ją niezwykła wręcz odporność na zanieczyszczenia. Dzięki temu długo zachowuje…
12...54