Infolinia

Wszystkie

16/06/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

Już ponad 11 milionów wyświetleń na YouTube ma film „Razem możemy więcej”, który zadedykowaliśmy Fachowcom branży budowlanej.
09/04/2021
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

W wiosennym numerze piszemy m.in. o nowościach, nad którymi ciężko pracowaliśmy przez ostatnich kilka miesięcy.
23/02/2021
/

Opracowanie innowacyjnej domieszki chemicznej umożliwiającej zastąpienie popiołu lotnego przez pyły mineralne, w tym trudno zbywalne frakcje amfibolitu, w produkcji betonowych elementów wibroprasowanych.

Celem projektu jest przeprowadzenie badań przemysłowych oraz eksperymentalnych prac rozwojowych w celu opracowania domieszki chemicznej, umożliwiającej zastąpienie w składzie betonu popiołu lotnego, pyłami powstającym podczas kruszenia skał twardych.
18/12/2020
/

NOWY NUMER ATLAS FACHOWCA!

Zimowy numer „ATLASA fachowca” rozpoczął już podróż do skrzynek pocztowych. Między innymi piszemy w nim o efekcie naszych prac przy najgłębszym basenie na świecie.
14/12/2020
/

„Prawo Martini” w najgłębszym basenie na świecie

Nurkowaniu często towarzyszy stan euforii i lekkości. Żartobliwie nazywany „Prawem Martini”. Jak poradzić sobie z wrażeniem błogości pod wodą? Zapytaliśmy o to Tomasza Rusińskiego - pracownika ATLASA
23/11/2020
/

Egzamin z jakości na megagłębokości.

Mamy to! Zlokalizowany w Mszczonowie k. Warszawy najgłębszy nurkowy basen świata Deepspot jest gotowy do użytku. Dlaczego o tym piszemy? Bo jako firma mieliśmy w tym spory udział.
06/10/2020
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Jesienny numer „ATLASA fachowca” trafił już do skrzynek wykonawców. Piszemy w nim o kolejnej nowości produktowej, jaka pojawiła się w ofercie ATLASA – szybkosprawnym kleju ATLAS Geoflex.
14/09/2020
/

Konkurs Chwytaj! Polskie i kropka.

Od sierpnia, w całej Polsce widoczne są billboardy i naklejki z wyjątkowym hasłem .PL – Polskie i kropka. Celem tej kampanii jest promowanie polskości i budowanie konsumenckich postaw patriotycznych.
20/08/2020
/

.PL – polskie i kropka! Tych billboardów nie przeoczysz!

Od 1 sierpnia, przez 2 miesiące, w ponad 300 lokalizacjach w całej Polsce widoczne będą billboardy z wyjątkowym hasłem. Wszystko za sprawą kampanii wizerunkowo-produktowej naszej firmy.
18/08/2020
/

Nurkujemy na megagłębokości!

Najgłębszy basen do nurkowania na świecie i produkty ATLAS to połączenie, które jest aktualnie realizowane w ramach inwestycji DEEPSPOT.
08/07/2020
/

ATLAS FUGA CERAMICZNA w nowej odsłonie!

www.atlasfuga.com.pl - strona internetowa skierowana do inwestorów, wykonawców i projektantów
03/07/2020
/

NOWY NUMER ATLASA FACHOWCA!

Już jest! Nowy numer magazynu „ATLAS Fachowca”, który trafi do 60 000 czytelników w całym kraju. Tematem numeru jest NOWOŚĆ, Fuga Ceramiczna ATLAS – najbardziej plamoodporna fuga na rynku!
12...54